Կադաստրի կոմիտեն հայտարարում է արտաքին մրցույթ՝ քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար
Կադաստրի կոմիտեն հայտարարում է արտաքին մրցույթ՝ Կադաստրի կոմիտեի «Շենգավիթ» սպասարկման գրասենյակի ավագ մասնագետի (ծածկագիր` 61-26.9ա3-Մ5-1) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար:
Կադաստրի կոմիտեի «Շենգավիթ» սպասարկման գրասենյակի ավագ մասնագետի (ծածկագիր` 61-26.9ա3-Մ5-1) պաշտոնի բնութագրի, պաշտոնն զբաղեցնող քաղաքացիական ծառայողի համար սահմանված իրավունքների, պարտականությունների, պաշտոնին ներկայացվող պահանջների՝ պաշտոնի համար պահանջվող կրթության, աշխատանքային ստաժի, մասնագիտական գիտելիքների, կոմպետենցիաների, ինչպես նաև աշխատանքի կազմակերպական լիազորությունների և ղեկավարման շրջանակների մասին տեղեկավությունը ներառված է պաշտոնի անձնագրում, որի էլեկտրոնային օրինակը կցվում է:
Աշխատավայրը՝ Հայաստան, ք.Երևան, Շենգավիթ վարչական շրջան, Մանանդյան 33։
Մրցույթին մասնակցել ցանկացող քաղաքացիները դիմումները ներկայացնում են առցանց http://cso.gov.am/internal-external-competitions հղումով՝ 2025 թվականի ապրիլի 7-ը՝ ժամը 24:00-ը ներառյալ: